HAKKIMIZDA

YY-PMC, tecrübeli ve kendini adamış ekipleri ile Proje Yönetimi ve Sözleşme Yönetimi konularında hizmet veren bir “Proje Yönetimi Danışmanlığı Şirketi”dir. Ekiplerimiz FIDIC, NEC gibi uluslararası tip sözleşmeler ve bunların farklı çeşitleri konusunda uzmanlaşmışlardır. Bizler yatırım fikrinin ilk çıktığı günden itibaren, sözleşmesel sorumlulukların bitimine kadar danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Bu bağlamda sözleşmenin hem yazımını hem de risk tespit raporları ve fizibilite raporları ile tüm Sözleşme Yönetimini yapmakta ve Hukuk Danışmanlık Hizmetleri sunmaktayız.

Ekibimiz uluslararası Enerji, Yol, Ulaştırma, Konut, Sulama, Altyapı, Teknik Yapılar, Askeri Yapılar gibi projeler üzerine tecrübelidirler.

Bizim ilk hedefimiz, yatırımcıya hukuki ve teknik koruma sağlayarak, sahadaki işleri anında görüntülemek, tüm finansal, teknik ve hukuki dokümanların şeffaflığını sağlamak gibi inovatif çözümler ile finansın emniyetini sağlamaktır. Talep Yönetimi ve Uyuşmazlık Yönetimi ekiplerimiz sayesinde, Danışanımızın tüm sözleşmesel ve hukuki haklarını korumaktayız.

Çekirdek Yeterliliğimiz, “Hukukun Gücü ile Mühendisliğin Işığını birleştirmek”tir.

Sunduğumuz hizmetlerimizi detaylı olarak görmek için lütfen ekteki Şirket Profilimizi inceleyiniz.